Jaký význam pro mne má postižení mého dítěte?

Témata, která se jinam nevejdou nebo která nesouvisejí se zaměřením diskuzního fóra
Odpovědět
Martinova máma

Jaký význam pro mne má postižení mého dítěte?

Příspěvek od Martinova máma » stř čer 06, 2018 7:43 pm

Milé spolumatky postižených dětí (soudím, že spolutaťkové se zde nejspíše moc vyskytovat nebudou),
říká se, že všechno špatné je k něčemu dobré. Pochopily jste, k čemu je dobré postižení Vašeho dítěte?
Můj syn je nemocný 15 let, já však dosud nechápu, co mi Všemohoucí jeho nemocí sděluje.
Vy to víte?

Celestyna

Re: Jaký význam pro mne má postižení mého dítěte?

Příspěvek od Celestyna » čtv čer 07, 2018 9:57 am

No, já doufám, že mi tím nikdo nic nesděluje. Prostě to tak je, nedá se nic dělat. Prostě to na nás vyšlo ....
Naposledy upravil(a) Celestyna dne ned čer 10, 2018 8:33 pm, celkem upraveno 1 x.

ToMajda

Příspěvek od ToMajda » čtv čer 07, 2018 3:12 pm

Vidím to podobně jako Celestýna... A když mám dobrou náladu, tak se na tom snažím vidět to příjemnější: třeba, že kdybych měla zdravé dítě, tak bych se neseznámila s některými fajn lidmi. Ale můžete mi namítnout, že bych se zas seznámila s jinými, což je asi pravda...

Ani

Příspěvek od Ani » pon čer 18, 2018 4:04 pm

Dobrý den,
mám dcerku 12 let, stále na úrovni miminka. Když se podívám nazpět, tak vnímám, jak mě život s tímto dítětem posunul hodně dopředu - co se týká pohledu na život. Trochu se mi přeskládal žebříček hodnot, stala jsem se klidnější, pohodovější, citlivější. Děkuji P. Bohu, že mi dává sílu, pokoj do srdce, že mám kolem sebe lidi, kteří jsou ochotni mi pomoci.
Pro někoho "z venčí" náš život může vypadat jako katastrofa, ale já, i když je to někdy hodně náročné, jsem svým způsobem šťastná, že jsem tam kde jsem.

Odpovědět